מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר (* מותאם לדפדפנים מודרנים ( Chrome - Firefox )) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים ניגודיות גבוהה
סגירה

אורטל בן שטרית | 18.11.15

לראיון עם אורטל - לחצו כאן

כלה: אורטל
חתן: ליאב
מספר אורחים: 840

 

איך הכרנו:

הכרנו במועדון ה"אייזן" בירושלים, ליאב ניגש אליי במשפט: "איך אני רואה אותך עוד שנה עושה לי קוסקוס בבית שלנו". צחקנו, ובסוף הערב החלפנו טלפונים.
 

איך הציע:

ביום הולדתי ה-25, כל החברים והמשפחה חגגנו במסעדה בכותל, הוא לקח אותי למרכז השולחנות במסעדה וכרע ברך, לא יכולתי לבקש הצעת נישואין מרגשת כזאת, שבה נמצאים כל האנשים הכי קרובים ואהובים עליי.
 

בחרנו להתחתן באחוזה משום ש:

כשהתחלנו בחיפוש לאולם המושלם ליום שלנו, הקריטריונים היו אולם המכיל את כמות המוזמנים שלנו, קרוב, אוכל טוב ואולם עם רמה, "אחוזה" ענה לכל הקריטריונים ומילא את כל ציפיותנו.
 

אורטל בן שטרית

 

החלק שהכי אהבתי באירוע:

נהנתי מכל דקה באירוע, לא חשבנו שנהנה ככה משום שהיה לחץ גדול לפני, היחס היה מושלם והרגשנו בבית ושאין לנו למה לדאוג ושיש מי שדואג שהכל יפעל כשורה. אי אפשר לשים את האצבע על חלק אחד שאהבתי, משום שהכל זרם ותיקתק בדיוק לפי התכנון והחלום הוגשם.


בסוף האירוע:

סגרנו חדר במלון ובסוף האירוע החלטנו שהמקום המושלם לסגור את הערב זה בבית שלנו ולהתחיל את החיים ביחד בפינה החמה.
 

צלמים שלנו:

"פיפל פוטוגרפי" במילה אחת - ואוו!
צוות מנצח! מקצועיות שלא רואים היום, יחס אישי, כל מה שביקשנו התקבל בברכה ונעשה, לא יכולנו לבחור אנשים אחרים שיתעדו את הערב שלנו בצורה מושלמת כל כך.
 

השמלה שלי:

דרור קונטנטו.
היו לי 3 שמלות, שאחת יותר מושלמת מהשניה, יחס אישי עם לב ענק, כל מדידה הייתה חוויה, ליווה אותי ורקד איתי ברחבה ושמח איתי בערב שלי. מקצועיות ויחס אישי אלו הן המילים שמתארות אותו, גרם לי להרגיש בנוח ביום שלי והכי חשוב - הרגשתי נסיכה!
 

האיפור והשיער:

המאפרת שלי הייתה אדווה אלמקייס, אין לה תחליף! האיפור לא זז כל האירוע, האיפור לא הורגש על הפנים בכלל ומרוב שהאיפור היה כל כך מושלם לא היה צורך שהיא תבוא איתי לאולם לתיקונים - מומלץ!

מעצב השיער היה דביר טוויק, אלוף עולם! עיצב לי 2 תסרוקות, ובנוסף היה תכשיט מושלם לשיער, אכפתי לרצונות האישיים שלי, מקצועי מאוד, מילא כל בקשה שלי - והיו לי המון! סמכתי עליו בעיניים עצומות.
 

הדי.גיי:

תומר אלימלך, השם והאגדה! אין אחד שלא קפץ ברחבה. שימח אותנו עד 3 וחצי לפנות בוקר! האורחים לא רצו לעזוב בגללו. תומר אלימלך זה לב ענק עם אוזניות!
 

ומילה לסיכום:

תודה ענקית לצוות האחוזה מודיעין, לעמית המדהימה שליוותה אותנו דרך ארוכה, שהקשיבה לכל בקשה ורעיון שלנו בכל שעה.

לצוות המלצרים שדאגו לאורחים שלנו כאילו האירוע היה שלהם ושירתו אותם בחיוך ונועם.

תודה לצוות המטבח שהוציא מטעמים נדירים שעינגו את האורחים ואותנו!

לדניאל לוי על עיצוב האולם, תודה לך! האולם היה בטוב טעם ובדיוק איך שחלמנו, התאימה את העיצוב לסכום שלנו ולמה שדמיינו, תודה!

לסיכום, אם אתם עדיין מתלבטים, אין לכם למה! באחוזה תקבלו את האירוע המושלם, עם חיוך ותחושה ביתית.