מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר (* מותאם לדפדפנים מודרנים ( Chrome - Firefox )) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים ניגודיות גבוהה
סגירה

אפריל ויוסי

אפריל ויוסי

אל האחוזה במודיעין הגענו בפעם הראשונה כאורחים, בחתונה של חברים. הרושם שהמקום השאיר עלינו באותו ערב הוא שגרם לנו לחזור בבואנו לבחור מקום לחתונה שלנו.

החל מהגינה החיצונית בה מתקיימת קבלת הפנים, דרך הפטיו הרומנטי והאינטימי עם קירות הצמחים הירוקים המרהיבים, ועד האולם האלגנטי בעל הקווים הקלאסיים הנקיים, המקום כולו מרהיב ביופיו ומשדר אווירה מיוחדת ויוקרתית. האוכל ברמה גבוהה ביותר – טעים, טרי, חם, מוקפד, ניכרת המחשבה שעומדת מאחורי כל מנה ומנה.

הצוות מקצועי, אדיב ובעל תודעת שירות גבוהה, החל מדיילות קבלת הפנים המקדימות שלום לאורחים ועד אחרון המלצרים. המקום מנוהל על ידי אנשים מנוסים, שמבינים לליבם של זוגות שמארגנים אירוע כזה ודואגים להקשיב, להכווין ולהקל ככל שביכולתם, ובאופן כללי האינטראקציה - בכל שלביה - היא חיובית, נעימה ואוהדת.
 

יוסי ואפריל


נבקש לציין במיוחד את עמית, מפיקת האירוע, שבחיוך מתמיד וסבלנות עזרה לנו בכל שלב ושלב, הרבה מעבר למה שמתחייב מתוקף תפקידה, וגם את אלברט, מנהל האירוע, שבצניעות ובמקצועיות פיקח ביד רמה על ההתנהלות לאורך הערב, ודאג שהכל יתקתק באופן מיטבי.
 

יוסי ואפריל


הדבר היחיד שאנו מצטערים עליו הוא שהאירוע עבר כל כך מהר... נשארנו עם טעם חזק של עוד, וזה לא טריוויאלי בימינו. לו היינו מתחילים הכל מחדש ללא ספק היינו בוחרים ב"האחוזה" שוב, וממליצים לכל מי שמתכנן אירוע לבקר ולהתרשם בעצמו. במקרה הזה, מראה עיניים וחוויה ממקור ראשון בהחלט מתעלים על כל המלצה כתובה, חמה ומחמיאה ככל שתהיה.


אפריל ויוסי | 22.9.16