מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר (* מותאם לדפדפנים מודרנים ( Chrome - Firefox )) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים ניגודיות גבוהה
סגירה

רעות וליאור

למשוב של רעות וליאור - לחצו כאן

לאולם האחוזה, רמי, יוסי, עמית וכל הצוות היקר,

תודה על חוויה בלתי נשכחת, רצינו להודות ולציין לשבח את השירות המקצועי, האדיב והסבלני של כל אחד מכם ובמיוחד של יוסי ועמית! לאחר 15 אולמות איתם נפגשנו אתם הייתם הבחירה האולטימטיבית ביותר!

שמחים על הבחירה בכם כמקום נישואינו ומאושרים שיצא לנו לארגן אירוע מדהים, מיוחד ושמח כמו זה שהנה לנו ב-9.11.16, דבר שלא היה קורה ללא הירתמותכם למשימה באופן מלא ומחוייב למטרה למרות שנהגנו "להציק" לכם בכל מיני נושאים, אך הכוונה הייתה טובה כמובן!

יוסי היקר, אנחנו רוצים להודות לך על היחס והצורה בה פעלת מולנו והבנת את צרכינו, אתה מקצוען אמיתי והאחוזה זכתה באיש מכירות ברמה גבוהה! תצליח!

רעות וליאור

עמית המתוקה והיקרה,
גם פנים אל פנים אמרתי לך מה אני חושב על המקצועיות שלך, על הסבלנות שלך, על הנעימות והחיוך בול בזמן! היפה בתהליך שעברנו הוא שלמרות חילוקי דעות וקשיים בדרך ידעת לפתור הכל בצורה מקצועית ונעימה לכל הצדדים, כך שהאירוע שלנו יהיה המושלם ביותר מבחינתך, ועל כך אנו מודים לך! את בהחלט נכס חשוב לאחוזה וכמו שאמרתי לך, אם הייתי בתחום האירועים, איתכם הייתי רוצה לעבוד, כי כך מנהלים עסק, במקצועיות, נעימות וייחודיות! מאחלים לך הצלחה בהמשך הדרך וכן ירבו שמחות ונפגש בהמשך הדרך!

רוצים להודות לאורי ודנייל, אורי הבין את הצרכים שלנו בנושא ההגברה ועזר לבצע את הנדרש לצורך כך. דנייל הבינה את צרכינו מבחינה עיצובית וביצעה זאת בצורה יפה!

 

תודה רבה

ליאור ורעות קורן | 9.11.16

לפינת הפרגון - לחצו כאן

ליצירת קשר עם האחוזה מודיעין - לחצו כאן