חמשת הטרנדים הכי חמים בעולם החתונות


מתחתנים ב-2017? קבלו את חמשת הטרנדים הכי חמים בעולם החתונות לשנה הקרובה.


1. מחזירים לך את הצבע לחתונה

בעוד בשנים האחרונות ראינו יותר ויותר עיצובים בצבעים מונוכרומטיים ובעיקר לבן על לבן, הצבע הולך לחזור ובגדול. עיצובי שולחן מרכזיים שתלויים מעל, זרי פרחים צבעוניים ומרשימים ותעוזה גדולה יותר בפלטת הצבעים בעקבות המגמות העולמיות בתחום.

 

נורות נוי ופרחים


2. כנסו כנסו

דגש חזק צפוי להיות השנה על עיצוב אזור הכניסה לחופה, התייחסות ייחודית והמון תשומת לב לפרטים: לאזור הישיבה בחופה, לאזור בו עומדים האורחים וכמובן לאזור בו מתהלכים החתן והכלה אל עבר החופה והחופה עצמה. כל אלה הולכים להיות בפוקוס ולקבל טיפול מיוחד של פרחים, תאורה ועוד.
 

3. באנו ליהנות

בדרך כלל זוגות מתחתנים משקיעים רבות במחשבה על הפן האמנותי של האירוע ועל בידור האורחים. גם בגזרה הזו צפו לחידושים והפתעות - לא עוד מגנטים ממותגים, אלא אמני איפור, בלונים, אש, מדפסות תלת מימד ועוד טרנדים מעולם המסיבות והפסטיבלים העולמיים.
 

4. באופן אישי

הטרנד למיתוג אישי של האירוע ממשיך איתנו ואף מתעצם, לוגו ייחודי לאירוע, תמונות ומתנות ממותגות על השולחנות, פרטים ומידע על בעלי האירוע ועוד. גם מקומה של הטכנולוגיה והרשתות החברתיות לא נבצר כאן ונראה יותר ויותר זוגות המתחתנים בשידור לייב מהחתונה בפייסבוק או באינסטגרם.
 

מיתוג האירוע


5. אחרונה חביבה והכי חשובה - השמלה

בגזרת השמלות יתכנו הפתעות משמחות בדוגמת תוספת צבע נועז שיקפיץ את הלבן וישולב בעיצוב השמלה עצמה או באביזרי הכלה כמו הנעליים למשל. אז איך את עם ורוד בזוקה?

 

נעליים צבעוניות


לסיכום, עולם החתונות ממשיך להתפתח ולהפתיע גם אותנו, מה שבטוח שאנחנו באחוזה נהיה כאן עבורכם גם השנה בשירות מעולה וחסר פשרות ונשמח להגשים לכם את כל החלומות.
שיהיה במזל טוב.

ליצירת קשר ולקביעת פגישה - לחצו כאן