מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר (* מותאם לדפדפנים מודרנים ( Chrome - Firefox )) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים ניגודיות גבוהה
סגירה

מור מוסרי | 16.3.15

לראיון עם מור - לחצו כאן

כלה: מור
חתן: רז
מספר אורחים: 500

איך הכרנו:
בת דודה של רז שכרה דירה אצל ההורים שלי והכירה ביננו.

בחרנו להתחתן באחוזה בגלל ש:
איך שהגענו ידענו שזה המקום שלנו! אהבנו את האווירה שיש במקום, את האנרגיה וכמובן את מה שהמקום הציע: האולם היפה, התפריט, המחיר ההוגן, הצוות, הכל היה חלק מההחלטה. יש באחוזה אווירה שמשפיעה עלייך ותמיד רציתי להתחתן במקום כזה.

החלק שהכי אהבתי באירוע:
הכל!

אם לא הייתה לי אף מגבלה הייתי מוסיפה:
הייתי מעצבת את השולחנות בתוך האולם אבל זה לא מה שמשנה לי – זה לא היה משפיע על האירוע שהיה מושלם. את החופה לא הייתי משנה, הקיר של הפטיו וכל הירוק כל כך מוסיפים.

בסוף האירוע:
ב-4 בבוקר הלכנו לבית של ההורים לישון.

הצילומים שלי:
הצלם היה עידן רצון המוכשר. הצטלמנו באיזורים פתוחים של שדות וצמחייה עם המון נוף. בהתחלה פחדתי להכנס לשדה כדי לא להתלכלך אבל זרמתי איתו ואני שמחה על כך, כי יצאו תמונות מדהימות.

השמלה שלי:
של עמנואל. שמלה קלאסית, צמודה, עם תחרה בחלק העליון. הייתה מאוד אני.

האיפור והשיער:
עשיתי אצל יעל אהרון שהיא מעצבת שיער בחסד עליון! היא עושה את מה שהיא אוהבת ורואים את זה, חשוב לה ששום שערה לא תזוז מהמקום והכל יהיה מושלם בשביל הכלה, היא גם ליוותה אותי לאולם. לאורך כל היום היא השרתה עליי המון רוגע ואני מאחלת לכל כלה שיהיה לצידה מישהי כזו.

ה די.ג'יי:
איתי גאלו –מחברת אטיסוטו. הצלחה של די ג'יי היא בכמות האנשים שלא יורדת מהרחבה וזה מה שהיה אצלנו. החמיאו לנו על המוזיקה, על השילוב של הסגנונות, על המעברים בין השירים. כל הזמן הרחבה הייתה מלאה.

מילה לסיכום:
אנחנו רוצים להודות לכל הצוות על השירות והיחס, על שהיה אכפת לכם, הייתם קשובים וזמינים בכל רגע וכל טלפון. כל בן אדם מהמנהל עד המלצר היו מסבירי פנים, האוכל היה מעולה, הסאונד, השירות לאורחים שלנו. אחרי האירוע קיבלנו ים טלפונים וכולם אמרו שאף פעם לא קיבלו שירות ואוכל ברמה כזו.
הכל היה מושלם- כל דבר שרצינו התנהל כמו שצריך. מאחלת לכל זוג להתחתן באחוזה. 

לתמונות מהחתונה >>