מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר (* מותאם לדפדפנים מודרנים ( Chrome - Firefox )) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים ניגודיות גבוהה
סגירה

נופר | 13.3.2019

איך הכרתם ?

הכרנו בצבא לפני 8 שנים, אבל אני הייתי תפוסה. לאורך השנים נפגשנו במקרה כמה וכמה פעמים אך רק לפני שנתיים סוף סוף התחלנו לצאת רשמית והתחתנו.

איך הציע ?
טסנו לפיליפינים לטיול של אחרי תואר, ושם על החוף בשקיעה המדהימה עם בקבוק יין הוא כרע ברך.

למה בחרתם באחוזה?
בחרנו באחוזה כי התאהבנו בין רגע ביופי המדהים של המקום והשטח העצום שמלא ירוק, שטח שנותן תחושה נעימה כל כך בלב. הצוות קיבל אותנו בחיוך והקשבה, וכמובן כי שמענו פשוט אלפי מחמאות על האוכל המדהים שמנצח הכל!

החתונה של נופר

הצלם שלנו.

רוסטי מצלם אומנות, כל תמונה שהוא מוציא יוצאת בזווית מיוחדת והוא יוצר את הרגעים שלנו לסיפור מדהים!

החתונה של נופר

הדיג'יי

יובל הדיג'יי המדהים שלנו!!!! מספר 1!! מקצועי ברמות ושנים בתחום, קרא את הרחבה בצורה מדוייקת והפך את החתונה שלנו לחוויה הכי שמחה שיכולה להיות! וכמובן לא מפסיק לפנק בהפתעות במהלך הערב שרק שדרגו את החתונה.

השמלה
השמלה המושלמת, הראשונה שמדדתי בחיפושיי ומיד התאהבתי. מהרגע שראו אותי בחופה ועד היום אני לא מפסיקה לקבל מחמאות ושאלות מאיפה השמלה המושלמת הזאת! אז את השמלה עשיתי בעמנואל, אצל מיכל המדהימה, שמקצועיות אצלה זה מעל הכל. איכות, ירידה לפרטים, הקשבה וליווי מכל הלב!

האיפור
איפור היה לי מאוד קשה לסגור כי אני לא מתאפרת ביום יום ורציתי איפור עדין וטבעי, אבל עדיין להיראות כלה.מצאתי את ליאת שקלעה בול למה שחיפשתי! האיפור היה הכי עדין ומיוחד שיכול להיות, וליאת ליוותה אותי לאורך כל הדרך.


השיער

כרמל המעצב שיער האלוף שלי ממש היה כוכב היום! עשה לי תסרוקת מדהימה בדיוק כמו שדמיינתי ברמת מקצועית גבוהה! אבל ה-דבר היה שהגיע אליי לאולם מיוזמתו!! והחלטנו יחד לגזור את כל השיער ולשלוח אותו לתרומה.. בזכותו זכיתי למצווה ענקית ואין יותר מדהים מזה!

החתונה של נופר

הרכב 
קישוט רכב סגרנו בפרחי גן עדן ברמת גן שקישטו את הרכב בדיוק כמו שרציתי!

זר הכלה 
את הזר כלה היפה שלי עשתה לי דורית המעצבת של האחוזה שעשתה לי זר מיוחד ומהמם!!

המגנטים
 שי מסינטר, צלם המגנטים שלנו, שהיה מדהים, השקיע בתמונות, צילם ללא הפסקה במקצועיות רבה, ונתן מעל ומעבר!!!

הרגע הכי מרגש 
הרגע הכי מרגש שהיה לנו בחתונה היה הרגע שהוריי עזבו אותי בכניסה לחופה ומאור עמד מולי, הסתכלנו אחד על השני בהתרגשות עצומה וזה היה הרגע שלא נשכח לעולם.

החתונה של נופר