מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר (* מותאם לדפדפנים מודרנים ( Chrome - Firefox )) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים ניגודיות גבוהה
סגירה

עדי ארביב| 2.10.19

לראיון עם עדי ארביב

איך הכרתם? מילצרנו יחד בגיל 17, התאהבנו, יצאנו 8 שנים לפני החתונה. עברנו ביחד הכל- סיום תיכון, צבא, טיול, מגורים משותפים, תואר... ועכשיו נשואים. הכרנו בראש השנה 2011, והתחתנו 8 שנים בדיוק אחרי בראש השנה 2019

איך הציעו לך נישואים? בר נסע לנסיעת עבודה לשבועיים בלונדון, אני הייתי במהלך השנה האחרונה בתואר..אחרי כמה ימים שהוא שם הוא קנה לי כרטיס כדי שאצטרף אליו. ואז יום לפני סיום החופשה הוא הציע לי בלונדון במסעדה הכי גבוהה בעיר. היינו רק שנינו, אף אחד לא ידע אפילו לא ההורים! זה היה קסום ואינטימי ומרגש ברמות.

ספרו לנו למה בחרתם בהאחוזה? הגענו לאחוזה אחרי שראינו קרוב ל- 10 אולמות. עוד כשהיינו בחנייה הרגשנו בלב שפה אנחנו נתחתן. כשנכנסנו התאהבנו עוד יותר. היו מדהימים לאורך כל הדרך, עזרו לנו בכל מה שרצינו. המקום עצמו משדר קלאס וזה בדיוק מה שחיפשנו. האוכל מדהים ואנחנו לא מפסיקים לקבל עליו מחמאות, והאולם פשוט מהמם ביופיו..

ספרו על הצלם שלכם. בחרנו בחברת אספוסה לצילום. איגור קרוטר צלם סטילס ואלכס מיכאלוב לווידיאו. הם היו מעלפים! זורמים! לא ביימו אותנו, גרמו לנו וליום הזה להיות הכי אנחנו.. אותנטיים ושמחים, וזה מה שהיה הכי חשוב לנו.

ספרו לנו על הדי'גי/ הלהקה שניגנו באירוע דיגיי- לירון מנדל האגדה! מכירים אותו כבר שנים והיה ברור לנו שהוא ינגן אצלנו! הבנאדם יודע מה הוא עושה ומקצועי ברמות הכי גבוהות שיש. קרא את הקהל, הרים את הרחבה! הוא גם בן אדם אדירמ ומצחיק אז בכלל

סקסופון וכנר- גיא ויטנברג! השדרוג הכי טוב שלקחנו לרחבה שלנו. הייתה לו כימיה מדהימה עם מנדל כי יצא להם לעבוד ביחד בעבר.. הוא הרים את הרחבה ויש לו אנרגיות מטורפות!!

ספרי על השמלה ה-שמלה של ענבר פריימן.  היה לי ברור שאסגור אצלה מההתחלה.  עדינה, קלאסית, הכי אני שיש.

ספרי לנו על המאפרת ומעצבת השיער- שי תלמי. חיפשתי מישהי שתוציא את הגרסא הטובה ביותר שלי אבל כמה שיותר טבעית.  שי עונה על ההגדרה הזו בדיוק. היא עדינה וקסומה והרגיעה אותי ברמות.. והוציאה אותי הכי יפה ונינוחה שיש.

זר כלה וקישוט רכב- פרחי הברון מזכרת בתיה.

הרגע שהכי ריגש בחתונה שלכם? הרגע שהכי ריגש אותי- הכניסה לחופה. כשבעלי בא לקראתי חיבק ונישק אותי והוריד לי את ההינומה. הרגשתי את העוצמה של האהבה שלו ושל כל האנשים שאנחנו אוהבים מסביב.

 

לעמוד של בר ועדי בפינת הפרגון, לחצו כאן