מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר (* מותאם לדפדפנים מודרנים ( Chrome - Firefox )) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים ניגודיות גבוהה
סגירה

בת-אור אברהמי | 11.5.2021

איך הכרתם? 

הכרנו בעבודה, הייתי מוקדנית במוקד ביטחון של ביטוח לאומי והוא מאבטח, בהתחלה היינו ידידים טובים ולאחר מכן הקשר התפתח לזוגיות.

איך הציעו לך נישואים?

ביום ההולדת שלי טסנו לטיול בסנטוריני, הגענו לעיירה שנקראת 'אויה', גל הסתובב כל היום עם טבעת בכיס וחיכה לרגע המתאים. בדיוק כששקעה השמש הוא הוציא את הטבעת.

ספרו לנו למה בחרתם באחוזה?

מבחינתנו לא הייתה אפשרות אחרת. אחותי התאומה התחתנה באחוזה לפני שלוש שנים. תמיד ידעתי שאתחתן באולם הזה. המיקום, העיצוב, המקצועיות והירידה לפרטים הקטנים ואיך לא! האוכל הכי הכי טוב שיש!

ספרו על הצלם שלכם

שמואל כהן. מעבר למקצועיות שלו ושל הצוות שלו, שמואל בנאדם מדהים שידע להרגיע, לייעץ, להכיל אותנו ביום הלחוץ הזה (11/05/21- היום הראשון למבצע שומר החומות).

ספרו לנו על הדיג'יי/ הלהקה שניגנו באירוע דיגיי

דיג'יי תמיקס- הספק הראשון שסגרתי אחרי שקבענו תאריך. לא היה לי ספק שהוא זה שינגן בחתונה שלי. תמיר ידע לקרוא אותי ואת בעלי מהרגע הראשון. והוא הרבה מעבר לדיג'יי, יודע לקרוא את הקהל באופן מושלם, מרים, מייעץ ויודע לנהל את האירוע באופן מדהים.

ספרי על שמלת הכלה שלך

 שתי השמלות שהיו לי הן של המעצבת ענבל דרור. ברגע שהגעתי לשם ידעתי שאת השמלות שלה אני רוצה. השמלות שתמיד חלמתי עליהן.

בת אור

ספרי לנו על המאפרת ומעצבת השיער

 המאפרת שלי מרים שי- שעברה איתי שלושה תאריכים (דחינו פעמיים את התאריך בגלל הקורונה). המציאות עלתה על כל דמיון. מרים השרתה בי אופטימיות ורוגע לאורך כל היום הלחוץ מעבר לאיפור המושלם והמדויק.

המעצב שיער שלי רון אברהם- רון בן אדם מדהים! התלווה אליי כל היום, ייעץ בי ותמך בי עד לשעות הלילה. שתי התסרוקות שעשה לי היו קלילות, נוחות ובדיוק כמו שרציתי.

מהו הרגע שהכי ריגש בחתונה שלכם? 

יותר משנה חיכינו לחתונה הזו בעקבות הדחיות של הקורונה, הציפיות היו גדולות וכל רגע הביא איתו עוצמות יותר גדולות. הרגע שהכי ריגש אותי הוא בחופה, ברגע שגל התקדם לכיווני ומסביבנו כל המשפחה והחברים שלנו.

 

בת אור וגל

צילום: שמואל כהן