מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר (* מותאם לדפדפנים מודרנים ( Chrome - Firefox )) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים ניגודיות גבוהה
סגירה

ניב ודור | 20.10.15

למשוב של ניב ודור - לחצו כאן

צוות האחוזה היקרים, אנו בטוחים שכל מה שנרשום או נאמר יתגמד לעומת מה שבאמת חווינו.

נתחיל מההתחלה, עם הבן אדם שהיה הפנים הראשונות של המקום המדהים הזה, עם הבן אדם שבזכותו היינו שלמים ב-100% שזה המקום שבו נתחתן - רן.

מילים לא יתארו את האיש שאתה. הקליק היה ראשוני, ההרגשה הייתה מלכתחילה של בית, הרגשנו שאנו נמצאים בידיים בטוחות, הרגשנו שזה המקום שעליו חלמנו, ומה שנחרט בזיכרון שלנו היה המשפט: ״יש אולמי בונבון ויש אולמי האחוזה״ - זה לא האחוזה, זה החלום שהופך למציאות!!! רן, תודה רבה על שירות שהיה מעל ומעבר למצופה, על זמינות בכל שעה, על שהקשר איתך נעשה באופן ישיר והכי אישי שיש, על כל דבר שבו דאגת לנו ודאגת להיות איתנו ולתת את תחושת הרוגע הדרושה בזמן לחוץ של ארגון חתונה. תודה על חיבוק חם בכל פגישה איתך, חיבוק שחידד לנו פעם אחר פעם שהבחירה שלנו הייתה הטובה ביותר. מודים לך על כל מה שעשית למעננו, אנחנו אוהבים אותך המון!

 

ניב ודור יאיר

 

נמשיך עם עמית שהייתה זמינה עבורנו עד השעות הקטנות של הלילה, ששיגענו אותה בלי סוף והחיוך תמיד נשאר לה על הפנים ונתנה לנו תחושה שהסבלנות שלה היא בלתי נגמרת. עמית, תודה רבה על כל העזרה, ההכוונה, על זה שהרגעת אותנו ונתת את העצות שבאמת באו מכל הלב, כאילו שהבחירות הן שלך. אנו מודים לך על הכל ושמחים שהיית חלק מהיום הגדול שלנו! 

ואיך אפשר בלי אלברט, עמוד התווך של אולמי האחוזה ביום בו חתן וכלה נכנסים תחת חופה וקידושין. שמענו רבות אודותייך, אך באמת שזה לא הספיק ונוכחנו לדעת כמה עוד אפשר באמת לפרגן לך מעבר. אלברט, מעבר לכך שדאגת לכל הפרטים הקטנים ביותר, מעבר לכך שדאגת לנו לשקט ורוגע בשיא הלחץ והטירוף של אותם הרגעים עד החופה - אתה בן אדם מקסים!!! חם, דואג, מפנק, מרגיע, עושה את מלאכתו בנועם, בחן ובאהבה. אין לנו מספיק מילים כדי להביע כמה אנו מעריכים אותך ומודים לך על כל היום שבו ליווית אותנו ואת המשפחה שלנו והיית איתנו בכל דקה ובכל מה שרק נצטרך. תודה ענקית, תמשיך לקחת חלק ניכר ביום חשוב זה. אוהבים אותך.

 

ניב ודור בחופה

 

עוד תודה ענקית היא לאורי לוי, מעצב העל של החתונה שלנו. אין ספק שחלק ניכר מהבחירה להתחתן באולמי האחוזה - היא בזכותך. ביום הראשון בו נכנסו לאולם, לא יכולנו להתעלם ולהתפאר מהעיצוב המדהים שהיה. בחנו כל פרט ופרט ומאז כבר ידענו שכזה עיצוב נרצה, ולא משנה איפה זה יהיה ואיפה נתחתן. הפכת את הכל למושלם עוד יותר! הפכת אותו לקלאסי, אלגנטי, יוקרתי וזה היה הדבר האחרון בפאזל של הגשמת החלום. תודה על מקצועיות, אדיבות, הקשבה ועל שהענקת לנו ביטחון ועל כך שידענו שתעשה את הטופ שבטופ, ללא כל ספק. אתה אלוף!

אולמי האחוזה, אין ספק שמדובר במקום על רמה גבוהה, אם לא הגבוהה ביותר, הן מבחינת שירות אדיב ומופלא של כל הצוות והמלצרים והן מבחינת היופי המרהיב השוכן בכל פינה שאליה מסתכלים. האולם עוצר נשימה, קלאסי, נקי ומסודר, ובין כל השלמות האופפת את המקום - גם על האוכל לא פסחתם! 

וואו, האוכל... אין דבר שלא טעמנו ושלא היה טעים. הבחירה הייתה קשה, אך התוצאה מדברת בעד עצמה והטלפונים שלא מפסיקים להגיע, גם כמעט אחרי חודש לאחר החתונה, מעידים על כך. אוכל שהנראות שלו מגרה והטעם עוד יותר והטריות שמשלימה את הכל.

 

החתונה של דור וניב

 

אנו מודים לכם על שהכל היה בדיוק כמו שרצינו, בדיוק כמו שחלמנו ומעבר. היה לנו מושלם!!! תודה על שהגשמתם לנו את החלום, תודה שהייתם חלק בלתי נפרד, מרכזי ועיקרי מהיום החשוב בחיינו ותודה שיש אתכם. עם פתיחת חיים משותפים כאלו שהחלו בהאחוזה, אנו מלאי התרגשות לקראת המשך הימים שיגיעו עם כזה ספתח מדהים!

אוהבים מאוד, ניב ודור יאיר, 20.10.2015.

 

לפרטים על האחוזה מודיעין - לחצו כאן

צילומים: שרון רביבו