מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר (* מותאם לדפדפנים מודרנים ( Chrome - Firefox )) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים ניגודיות גבוהה
סגירה

דורין ונתנאל | 25.11.15

למשוב של דורין ונתנאל - לחצו כאן

האחוזה - המקום להתחתן בו! מהרגע הראשון שישבנו עם רמי ועד סוף האירוע הכל היה יותר ממושלם! הצוות מספר אחת בארץ, מקצועיים ברמות לאורך כל השלבים - פגישת היכרות ובחירת תאריך, טעימות, סידורי הושבה (מליון ואחד שינויים שביקשנו שנעשו באהבה על ידי עמית המקסימה) מנהלי האירוע והרב המלצרים תותחים ברמות, דאגו להכל, שלא יפתח שולחן רזרבה ושכולם ישבו (במידה והיו חורים הם השלימו אותם), מלצרים תקתקנים ואדיבים, אוכל לא פחות משלמות! תאורה מושלמת, סאונד נדיר ועוד המון המון מילים חמות על האולם שקצרה היריעה מלפרט! וגם מבחינת הספקים הקבועים של האולם מושלמים אחד אחד!
 

דורין ונתנאל

 

עיצוב - מנטרה התותחים שהפכו את האולם למרשים אפילו עוד יותר מהיופי הראשוני הרב, אנחנו לא מפסיקים לקבל פידבקים חיוביים מהאורחים.

בר - בני פשן בר, אין דברים כמוהם דאגו להכל אפילו עזרו לנו לחלק את האלכוהול החיצוני שהבאנו לשולחנות, דאגו להחזיר את כל מה שנשאר וצוות הברמנים תיפקדו בצורה מעולה!

לסיכום אם עדיין לא הבנתם, מקום יפייפה עם צוות אדיב מקצועי שיהפוך את האירוע שלכם ללא פחות ממושלם, והאוכל!!! שזה אחד הדברים החשובים בחתונה, האורחים לא יפסיקו להלל אותו שלמות! תודה מיוחדת לרמי גזית האחד והיחיד!

צילום: חן בלחנס