מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר (* מותאם לדפדפנים מודרנים ( Chrome - Firefox )) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים ניגודיות גבוהה
סגירה

עדי ותומר | 8.1.15

לצוות האחוזה היקרים!

אמנם עברו כבר חמישה ימים מהאירוע המושלם שלנו, אך עדיין לא התאוששנו לגמרי מהחוויה העוצמתית והקסומה שהענקתם לנו. אפילו האורחים עדיין ב"היי", לא מפסיקים לפרגן, להלל את המקום והרמה הגבוהה שלו, את האוכל המושלם והטעים, את צורת ההגשה, את השירות היוצא דופן ואת המקצועיות.

עכשיו זוהי ההזדמנות שלנו להודות לכם, לכולכם ביחד ולכל אחד ואחת מכם לחוד, על אירוע חלומי מלא שמחה ואהבה, אירוע שכמותו ניתן לקיים רק ב-"א-ח-ו-ז-ה" !!! אז מאיפה להתחיל?!?! אולי רצוי שנתחיל מההתחלה:

אז על ה"אחוזה" שמענו אינספור המלצות, המלצות שמשכו אותנו לבדוק "על מה כל הרעש?!" כבר בשיחת הטלפון הראשונה איתכם לא ניתן היה לפספס את היחס החם והמסביר פנים. כשהגענו לפגישה קיבלה אותנו מאיה המקסימה והחלה להציג בפנינו את האולם ומתחמיו - וואווו נדלקנו! האולם היה מרהיב ביופיו. במהלך הסיור עם מאיה- ביקשנו לראות את השירותים (לגיטימי, לא?) שהיו נקיים ומתוקתקים, אפילו היחס של המנקה היה מדהים! אז קפצנו לראות גם את המטבח... והמראה - המראה היה מרשים! סדר וניקיון מופתי, לפתע הביטוי "אפשר לאכול מהרצפה" הפך למציאותי. כבר אז הבנו שמדובר במקום סופר סופר מקצועי.
 

עדי ותומר צועדים לחופהתומר ועדי צועדים לחופה

לאחר מכן, נכנסנו לפגישה עם רן טסטה המדהים!!! רן,רן,רן - איך אפשר להסביר מי אתה במילים. החיבור איתך היה מהרגע הראשון. בן אדם סופר מקצועי, אדיב, מצחיק, כנה והרשימה עוד ארוכה. כבר מאותה הפגישה ידענו - "ה-א-ח-ו-ז-ה" זה המקום שבו אנחנו רוצים לערוך את החתונה!!! אנו רוצים להודות לך מכל הלב על שהיית חלק עצום מהאירוע המדהים הזה, על שתמיד היית זמין, שתמיד נתת לנו את ההרגשה שיש על מי לסמוך ויש מי שעומד מאחורינו, שהיית אוזן קשבת ונתת מענה לכל דבר. אפילו ביום האירוע, שהתקיים במהלך הסערה, הגעת במיוחד מירושלים הבירה. הלוואי וכל הזוגות יעברו חוויה חיובית ובלתי נשכחת איתך כפי שאנחנו עברנו!!! כל כך אוהבים ומעריכים אותך.

ואז הכרנו את עמית, עמית היפה שליוותה אותנו לאורך כל התקופה עד יום החתונה. עמית, אין לנו מילים לתאר כמה אנו מודים לך וכמה שמחנו להכיר אותך. תודה רבה שהיית זמינה אלינו עד השעות הקטנות של הלילה, תודה שנתת לנו מענה לכל דבר כשרק צייצנו (גם אם היינו קרציות לפעמים), תודה על ההקשבה, על העצות, תודה על היותך מקצועית סבלנית וחייכנית, את תותחית!

ומה נגיד על אלברט? מנהל האירועים מספר 1. איזו אדיבות! איזו נכונות לעזור! אלברט נתן את הנשמה שלו במהלך האירוע. כל דבר שרק ביקשנו הוא הסתכל בחיוך ואמר: "אין בעיה! תסמכו עליי", ואכן יש על מי לסמוך!! כל בקשה בוצעה תוך ש-נ-י-ו-ת, ברוגע בכיף ועל הצד הטוב ביותר.

בני - מפאשן בר - אתה בחור מקסים ומקצועי שכיף ונעים לעבוד מולו. הצוות שלך היה מדהים ונתן שירות מושלם לאורחים שלנו. תודה רבה על הכל!!  אורי לוי - תודה על עיצוב מושלם לאולם!! האורחים נדהמו מהיופי ולא מפסיקים לשבח!!! אתה אלוף :)

אז שוב תודה ענקית לכם ולכל הצוות, על אירוע מושלם ברמה הכי גבוהה שיש. תודה שדאגתם לכל פרט ופרט וליוויתם אותנו צעד צעד לכל אורך הדרך. לא ניתן היה לבקש יותר מזה.

אם השמיים הם הגבול אז הצלחתם לחצות אותם :) אם השמיים הם הגבול אז הצבתם רף חדש ! :)

אוהבים, מעריכים, מוקירים וממליצים בחום!!!!!

עדי ותומר איזמירלי 08/01/2015