מידע הצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר (* מותאם לדפדפנים מודרנים ( Chrome - Firefox )) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים ניגודיות גבוהה
סגירה

קרין ואוהד | 9.7.15

"הגענו לאחוזה אחרי שכבר ביקרנו ב-ארבעה מקומות, חסרי ציפיות ומותשים! הכל השתנה ברגע שפגשנו את רן טסטה. רמת המקצועיות והידע שהוא הפגין, היכולת שלו לקרוא אותנו ולהתאים את האירוע לצרכינו הייתה מעל ומעבר! (על זה אנו יכולים להעיד בוודאות מוחלטת שבוע אחרי האירוע).

ידענו כשהגענו הביתה! מאותו רגע, כל בקשה הכי קטנה הפכה להיות משימה עבור כולם.

אורי מ-"מנטרה", שעיצב את האולם בצורה מדוייקת, בני מ״פאשן בר״ שאחראי על הבר, דאג שהאורחים יהנו מאלכוהול ללא הפסקה! אלברט היקר, שעובד עם הלב ונותן את כל כולו באירוע בכדי שהכל יתנהל בדיוק מירבי, ענה לכל השאלות שנשאלו אינספור פעמים והכל בחיוך אבהי, דאג לכל פרט קטן והשרה אווירה שיש על מי לסמוך.

לא הפסקנו לקבל מחמאות על השירות של המלצרים שעשו הכל בחיוך, רמת הניקיון של המקום מהגבוהות ביותר! ואיך אפשר בלי, גולת הכותרת, כשכל שיחה מהאורחים שלנו נפתחה במשפט 'הרבה זמן לא אכלנו אוכל כזה באירוע׳. גילוי נאות, עוד לפני שסגרנו שם את האירוע הוכנסנו לחדר הטעימות, ובשנייה הראשונה שטעמנו ממה שהוגש באירוע שהתרחש למטה, ידענו, שזה בדיוק מה שאנחנו רוצים שהאורחים שלנו יאכלו.

האווירה המושלמת שליוותה את האירוע, החום האנושי שמאפיין את המקום, עבודת הצוות של כל העובדים, ידי הזהב של הטבחים, החיוך של עמית ועל כל זה ניצח אלברט ביד רמה, עשו אותנו החתן והכלה הרגועים המאושרים והמוחמאים ביקום! תודה על הכל, נתראה (בטוח!!!) בשמחות".