משה פרץ נישא באחוזה

משה פרץ נישא באחוזה

כוכב המוזיקה משה פרץ נישא לירדן גוזלן בחתונה ענקית, עמוסה בכוכבים, שהתקיימה אצלנו באחוזה. האירוע הנוצץ הסתיים ב-4:30 לפנות בוקר. האורחים שבאו לכבד נהנו ממעדני מטבח ה"אחוזה".

משה פרץ ראה בחייו הרבה חתונות ושמחות, וכזמר מוביל שימח זוגות רבים ביום חתונתם. לכן אי אפשר לתאר את השמחה וההתרגשות שלנו באחוזה, כשפרץ בחר להינשא לבחירת ליבו ירדן תחת קורת הגג שלנו.

החתונה התקיימה ב-25 ביולי באירוע נוצץ ועמוס באורחים מוכרים מעולם המוזיקה והבידור. בין השאר הגיעו לאחוזה הזמר ליאור נרקיס שגם הופיע במהלך הערב (ומשה פרץ הצטרף אליו לדואט), קובי פרץ, דודו אהרון, עומר אדם וכוכבי הרדיו דידי הררי ואליקו.

כמו כן נצפתה בחתונה דוגמנית העל בר רפאלי, הזמרות קרן פלס, שירי מימון ודנה ברגר, וגם הזמר מתי כספי. חבריו החדשים של משה, שופטי תכנית הטלויזיה "אקס פקטור", הפתיעו בביצוע השיר "זכיתי לאהוב" של עברי לידר וריגשו את הזוג.


מתוך חדשות הבידור 

פרץ הכיר את בחירת ליבו ירדן גוזלן בטבריה, עיר הולדתם. לקראת החתונה עיבד ושר לה את השיר "הראשונה", שיר שירדן גם הייתה כוכבת הקליפ שלו. אתם מוזמנים לצפות בקליפ, שצולם אף הוא אצלנו ב"אחוזה":

כל האורחים נהנו ממעדני מטבח ה"אחוזה". על עיצוב האולם המדהים הופקדו אורי לוי ו"לבן עיצובים".

החתונה שהפכה למסיבה נמשכה עד אור הבוקר, ואחרוני האורחים עזבו את האחוזה סמוך לשעה חמש בבוקר. ה"אחוזה" קיבלה תגובות מדהימות על האווירה, השירות והאוכל.

כל שנותר הוא לאחל לזוג המאושר מזל טוב מכולנו ב"אחוזה", ולהזמין אתכם להכיר את האולם שלנו מקרוב, כדי שתוכלו להנות מאירוע של כוכבים.

למעוניינים בפגישת היכרות צרו איתנו קשר - לחצו כאן.

(צילומים: שרון רביבו, יח"צ)